Pierwsza randka

26 września 2018

Pierwsza randka z osobą poznaną w Internecie
Pierwsza randka zawsze bywa stresująca. Nie ważne ile mamy lat, jakie doświadczenie w randkach, pierwsza randka zawsze jest stresująca. Nawet, jeśli kogoś znamy kilka dobrych lat może być stresująco, bo nigdy nie byliśmy w takiej sytuacji. Wciąż jednak nie ma nic bardziej stresującego niż spotkania z zupełnie obcą osobą, o której nie wiemy prawie nic. W zasadzie wydawać by się mogło, że takie spotkanie może być interesujące, ale z drugiej strony stres może wszystko zepsuć. Dlatego tez minimalna wiedza na temat osoby, z którą się umawiamy naprawdę może nam pomóc. Oczywiście każdy na inny pomysł, jak zdobyć informacje i zawsze związane jest to z metodą poznania. Czasem wiemy coś od znajomych lub z kompetentnakadra.pl

Co jednak, jeśli umawiamy się na randki w ciemno lub po prostu poznajemy kogoś w barze i następnego dnia umawiamy się na kawę?
Czy nie lepiej byłoby wcześniej porozmawiać. Tutaj pojawią się słynne portale randkowe. Mają one swoich zwolenników i przeciwników. Nie można zaprzeczyć, że portale randkowe bywają różne, dlatego nie zawsze warto na nie zaglądać. Ale te najbardziej popularne, sprawdzone przez tysiące osób, mogą być naprawdę dobrym miejscem do poznania kogoś. Na portalu uzupełniamy profil i poznajemy potencjalnych kandydatów na partnera. Nawiązujemy rozmowę, dzięki której weryfikujemy informacje profilu, dowiadujemy się czegoś więcej i dopiero wtedy nadchodzi moment spotkania twarzą w twarz.

Wciąż będzie to stresujące spotkanie i na pewno dla wielu osób dość trudne, ale na pewno mając jakąś wiedzę, an temat danej osoby nie czeka nas długie milczenia, ani niezręczne pytania. Wbrew pozorom portal randkowy może być naprawdę pomocny w poszukiwaniu miłości. Nie każdy ją tak znajdzie i wiele zweryfikuje takie spotkanie, ale wciąż pozwoli to nam ograniczyć stres podczas pierwszej randki, która i tak będzie stresująca, a tak przynajmniej zapewnimy sobie odrobinę relaksu..

Brak komentarzy